Uitslag Competitie 2 te Castricum 13 januari 2019
           
Naam: Zwemslag: Tijd: Plaats: Pr: Procent
Shannon van den Berg 50 m vrij 0.38.16 2e Pr: 104%
  50 m school 0.47.11 4e Pr: 101%
  200 m wissel 3.33.28 1e Pr:  
           
Inge Bruin 200 m vrij 2.50.11 3e Pr 103%
           
Kevin Buck 200 m vrij 3.23.67 8e Pr  
  50 m school 0.48.36 7e Pr 106%
  50 m rug est. 0.53.94     84%
           
Rens Fischer 100 m rug 1.52.81 4e Pr  
  50 m school 0.52.98 2e Pr 101%
           
Tessa Fischer 100 m rug 1.34.23 3e Pr  
  50 m vlinder 0.44.98 5e Pr 101%
           
Sam Gebhard 100 m vrij 1.03.15 2e Pr 101%
  200 m vrij 2.19.56 3e   96%
  50 m school 0.39.76 2e   95%
           
Ties de Graaff 50 m vrij 0.43.48 13e Pr 121%
           
Fien Groot 100 m vrij 1.07.04 1e Pr 103%
  50 m school 0.45.87 5e Pr 100%
           
Tessa Hoogvliet 100 m rug 2.15.20 10e Pr  
  50 m school 1.04.45 11e Pr 107%
           
Joey Mulder 50 m vrij 0.40.91 11e Pr 102%
           
Lars Mulder 50 m vrij 0.42.52 12e   99%
           
Lars Oldenbroek 50 m school 0.55.75 1e Pr  
  25 m vrij 0.21.43 1e Pr  
           
Sven Oldenbroek 100 m rug 1.55.73 7e   92%
  50 m school 0.48.23 1e Pr 93%
           
Celsete Ottens 200 m vrij 3.39.92 6e Pr 101%
  50 m school 0.59.00 6e Pr  
           
Jesse Putters 100 m rug 1.48.93 2e Pr 121%
           
Wouter Rustenburg 200 m vrij 2.27.23 5e   95%
  50 m school 0.37.50 4e   93%
           
Marion Sijbesma 200 m vrij 3.01.39 5e   90%
  50 m school 0.47.07 3e   93%
           
Bart de Vries 50 m school 1.04.36 2e Pr  
  25 m vrij 0.25.48 2e Pr  
           
Jennifer de Vries 100 m rug 1.34.25 1e Pr  
  50 m vlinder 0.44.16 4e Pr 127%
  50 m school 0.47.86 1e Pr 103%
           
Kevin Buck 4 x 50 m Wissel Est. 0.53.94      
Joey Mulder   0.58.04      
Sam Gebhard   0.32.50      
Wouter Rustenburg   0.27.33      
  Eindtijd: 2.51.81 4e    
           
Totaal 37 persoonlijke uitslag, Gemiddelde prestatie : 108 %    
Grootste verbetering: Jennifer de Vries, 50 m vlinderslag 0.44.16  127 %  

 

Ga naar inschrijfformulier

Trainingstijden

  • Maandag 18:00 - 20:00 uur
  • Dinsdag 18:30 - 20:00 uur
  • Donderdag 18:00 - 19:00 uur
  • Zaterdag 10:00 - 11:00 uur
  • Zondag 10:00 - 11:00 uur

 

Wedstrijden

Uitslagen

Lid worden ?

Ga naar inschrijfformulier

Sponsors