Uitslag Boeier 3 te Schagen 03 februari 2019
           
Naam: Zwemslag: Tijd: Plaats: Pr: Procent
           
Shannon van den Berg 50 m vrije slag Est. 0.37.14   Pr 106%
  50 m vlinderslag 0.48.76 5e   96%
  100 m wisselslag 1.36.16 6e Pr 107%
           
Inge Bruin 400 m vrije slag 6.12.82 1e Pr  
  50 m vlinderslag 0.42.37 3e Pr  
           
Kevin Buck 50 m vrije slag Est. 0.36.57     99%
  100 m vrije slag 1.24.89 7e Pr 107%
  200 m schoolslag 3.53.72 6e Pr  
           
Sabrina Dessens 50 m vrije slag Est. 0.40.74     77%
  100 m schoolslag 1.48.01 3e   78%
  50 m vlinderslag 0.50.26 6e   85%
  100 m wisselslag 1.44.74 4e   70%
           
Rens Fischer 50 m vrije slag 0.42.32 13e Pr 140%
  100 m schoolslag 2.00.34 10e Pr  
  100 m wisselslag 1.54.37 15e   96%
           
Tessa Fischer 100 m schoolslag 1.35.47 4e Pr 105%
  50 m vlinderslag 0.46.05 10e   95%
  100 m wisselslag 1.32.00 6e Pr 102%
           
Fien Groot 400 m vrije slag 5.29.94 2e Pr 106%
  50 m vlinderslag 0.34.20 1e Pr 118%
  100 m wisselslag 1.19.88 1e Pr 103%
           
Tessa Hoogvliet 50 m vrije slag 1.01.46 28e Pr  
  100 m schoolslag 2.27.69 19e Pr  
           
Joey Mulder 100 m vrije slag 1.37.06 9e Pr 104%
  50 m vlinderslag 0.59.62 8e   80%
           
Lars Mulder 100 m vrije slag 1.44.28 12e   97%
  50 m vlinderslag 1.06.34 9e Pr 106%
           
Lars Oldenbroek 50 m vrije slag 0.52.77 26e Pr  
  100 m schoolslag 2.11.08 17e Pr  
           
Sven Oldenbroek 100 m vrije slag 1.34.28 8e Pr 108%
  200 m schoolslag 3.46.12 2e Pr  
  50 m vlinderslag 0.58.33 7e Pr  
           
Celeste Ottens 50 m vlinderslag 0.50.21 5e Pr  
           
Jesse Putters 100 m vrije slag 1.37.51 10e Pr 105%
  200 m schoolslag 4.09.88 5e Pr  
           
Wouter Rustenburg 100 m vrije slag 1.00.90 2e   96%
  50 m vlinderslag 0.31.59 3e   99%
           
Marion Sijbesma 400 m vrije slag 6.37.81 3e   85%
  100 m schoolslag 1.39.70 2e   97%
           
Bart de Vries 50 m vrije slag 1.05.08 29e Pr  
  100 m schoolslag 2.26.43 18e Pr  
           
Jennifer de Vries 100 m schoolslag 1.44.04 5e Pr 104%
  100 m wisselslag 1.32.49 3e Pr 110%
           
4 x 50 m vrije slag Estafette Kevin Buck        
  Joey Mulder        
  Sven Oldenbroek        
  Wouter Rustenburg 2.32.49 8e    
           
4 x 50 m vrije slag Estafette Sabrina Dessens        
  Fien Groot        
  Marion Sijbesma        
  Inge Bruin 2.19.08 5e    
           
 4 x 50 m vrije slag Shannon van den Berg        
  Tessa Fischer        
  Tessa Hoogvliet        
  Jennifer de Vries 2.53.06 12e    
           
Gemiddelde prestatie 99,4%          
29 nieuwe persoonlijke records          
Grootste verbetering Rens Fischer op de 50 m vrije slag 0.42.32 140 %      

Ga naar inschrijfformulier

Trainingstijden

  • Maandag 18:00 - 20:00 uur
  • Dinsdag 18:30 - 20:00 uur
  • Donderdag 18:00 - 19:00 uur
  • Zaterdag 10:00 - 11:00 uur
  • Zondag 10:00 - 11:00 uur

 

Wedstrijden

Uitslagen

Lid worden ?

Ga naar inschrijfformulier

Sponsors